Dutch Blender Community

Algemeen => Leuterhoek => Topic gestart door: rozz op 20 oktober 2015, 07:39:45 am

Titel: The force awakens...
Bericht door: rozz op 20 oktober 2015, 07:39:45 am
Voor de liefhebbers...de nieuwe trailer....kan nie wachten....may the patience be with me...

https://youtu.be/sGbxmsDFVnE

 8)
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: koos2 op 20 oktober 2015, 20:12:34 pm
Zit hier misschien iets in dat met Blender gemaakt is? Het komt wel voor dat dingetjes in grote films met Blender gemaakt zijn.
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: Maria op 20 oktober 2015, 20:28:22 pm
Wat maakt, dat je dat denkt? (zou mooi zijn, prachtstukje) Wishful thinking of reality??
Hopelijk dat laatste. Mooie Blenderreclame als dat zo is.
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: IJp op 20 oktober 2015, 21:16:56 pm
Zo te zien is dit eindelijk weer een mooie Star Wars film.
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: koos2 op 21 oktober 2015, 12:48:28 pm
In een Spiderman film is iets te zien dat met Blender is gemaakt. Volgens mij een zwerm vogels in de achtergrond. Er schijnen meer grote films te zijn waar Blender een bescheiden bijdragen aan geleverd heeft.
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: rozz op 21 oktober 2015, 14:48:35 pm
Blender speelt zeker in rol in steeds meer films...vooralsnog kleine animatie's maar toch.... 8)
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: Maria op 21 oktober 2015, 17:03:27 pm
Wat zou de reden kĂșnnen zijn, dat er op zo'n moment, Blender 'mag' deelnemen aan zo'n grote productie? Gemak? Geld en tijd uitsparen? Of gewoon beter? (of dat zo is, geen idee natuurlijk, maar het is toch opvallend, als je nagaat dat die dure dikke programma's Blender toelaten voor 1 of meer onderdelen?
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: rozz op 21 oktober 2015, 17:59:02 pm
Blender mag omdat het kan....
die dure dikke programma`s laten blender niet toe....de film maatschappij... ;)
en die moeten ook kosten besparend werken...dus waarom niet iets wat gratis is ipv iets waar je voor ieder systeem op je set een licentie voor moet aanschaffen...duitennaaiers...net zoals de titel van de film al aangeeft...the force awakens... ;D
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: Nick Van den Broeck op 22 oktober 2015, 12:06:50 pm
Ik heb ooit een verhaal gehoord van iemand die bij zulke grote studio's werkt en daar de compositie moest doen. Die vertelde dat hij soms kleine dingen toevoegde aan bepaalde shots (bijvoorbeeld vogels in de achtergrond). Voor hem was het dan vaak makkelijker om even zelf aan de slag te gaan (met Blender omdat hij dat programma gebruikte), dan terug de hele cyclus van modeler, texturere, animater, ... te doorlopen om een simpele vogel toe te voegen.

Dus ja, Blender wordt inderdaad af en toe gebruikt, maar ik weet niet of dat altijd met evenveel toestemming van bovenaf is. Als het er maar goed uitziet toch?

Ik ga eens kijken of ik die opname terug vind.
Titel: Re: The force awakens...
Bericht door: Nick Van den Broeck op 22 oktober 2015, 12:33:05 pm
Gevonden: van de blenderconferentie van een tijdje terug:

https://youtu.be/XOWzn64bOU8